• Ubytování Pavlov
  • Ubytování Pálava
  • Ubytování pod Pálavou
  • Ubytování Pod Pálavou - ubytování Pavlov

Ubytování Pod Pálavou - Pavlov


Pokud hledáte příjemné ubytování v obci Pavlov pod pálavskými vrchy, jste na správ­ném místě.


Nabízíme Vám ubytování v zrekonstruované chatě, která se nachází v malebné vinařské vesničce Pavlov na území památkové rezer­vace a v sousedství biosférické rezervace Pá­lava s přímým nerušeným výhledem na zříceninu hradu Děvičky.

Chata má dvě bytové jednotky, které se mo­hou odemčením spojovacích dveří propojit v jeden celistvý objekt. Chata je vytápěna ústředním plynovým vytápěním, které umo­žňuje celoroční využití, je elektrifikovaná a napojená na veřejnou kanalizaci.
Objekt chaty je střežen zabezpečovacím systémem a ve vnitřních prostorách je zakázáno kouřit, proto je také chata vyba­vena požárními čidly na identifilaci kouře. Kouření je možné pouze mimo objekt chaty. Nabízíme možnost úschovy kol a parkování jednoho vozidla v garáži, další dvě vozidla je možné zaparkovat před chatou. Lze za­půjčit dětskou cestovní postýlku a dětskou jídelní židličku. Po domluvě je možné využít i automatickou pračku.

Ubytování s domácími zvířaty u nás není dovoleno a je nutno dodržovat ubytovací řád, který je vyvěšen v objektu.

Přilehlá Novomlýnská jezera jsou největší vodní plochou Moravy a nabízí možnosti rybaření a provozování vodních sportů. Je zde také aktivní létání - paragliding (Občan­ské sdružení pilotů a přátel létání na Pálavě). Nedaleký Lednicko-Valtický areál, Dolní Věstonice s pověstnou Věstonickou Venuší a Mikulov jsou vyhledávanými tu­ristickými cíli. V okolí se nachází velké množství turistických a cyklistických tras.
V obci se nachází několik restaurací a množství vinných sklepů s možností de­gustace vynikajících pálavských vín od místních vinařů.

Další možnosti vyžití: koupání, jachting, vodní sporty, rybolov, paragliding, cyk­loturistika, vinařské stezky, degustace vín, památky.

Copyright © 2019 Ubytování Pod Pálavou